ZWROTY & WYMIANY FAQ

JAK MOGĘ WYSŁAĆ ZWROT?

Nie jesteś zadowolony ze swojego produktu SA? Zwróć go do nas w ciągu 30 dni, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Wykonaj poniższe czynności:

Nasz produkt SA nie spełnił Twoich oczekiwań? Zwróć go w ciągu 30 dniu a my zapewnimy Tobie całkowitą refundację. Proszę zastosować się do poniższych kroków:

Wszyscy klienci:

  1. Proszę skontaktować się z SA poprzez czatu na żywo bądź za pomocą telefonu a my doradzimy Tobie jak dokonać zwrotu jeśli potrzebujeszy pomocy przy wymianie.
  2. Proszę odesłać produkt do naszego zakładu: 1140 Holland Drive, Boca Raton FL 33487 Suite 6, z informacją wyjaśniającą Twoją prośbę (całkowity zwrot pieniędzy lub wymiana)
  3. Międzykrajowe opłaty za przesyłkę nie podlegają refundacji.

CZYM JEST POLITYKA ZWROTU?

Możesz zwrócić zakupiony przedmiot w ciągu 30 dni od złożenia zamówienia otrzymująć całkowity zwrot pieniędzy wykluczając koszty przesyłki. Przedmioty muszą pozostać w stanie nienaruszonym oraz być opakowane.

*Nie realizujemy próśb o refundację, jeżeli przedmioty nie posiadają nienaruszonego opakowania*

CZY MAM MOŻLIWOŚĆ DOKONANIA WYMIANY?

Tym razem postaramy się wymienić produkt na równowartościowy.

ZWROTY & WYMIANY
BEZPŁATNE ZWROTY

  • Całkowity koszt towaru może zostać zwrócony w przypadku refuncacji jak również wymiany w ciągu 30 dni od daty dostarczenia zamówienia.
  • Wyprzedażowy produkt może być zwrócony za pełną refundację oraz w przypadku wymiany w ciągu 30 dni od daty dostarczenia zamówienia.

Akceptujemy jedynie zwroty za przedmioty które nie były używane, modyfikowane oraz myte.

Po otrzymaniu zwrotnego towaru, SA Co. posiada prawo do odmowy refundacji, jeśli towar nie spełnia wymagań zawartych w warunkach polityki.

Opłaty za przesyłkę oraz koszty przeładunkowe za zwracany przedmiot nie są refundowane, chyba że popełniliśmy błąd podczas wysyłki.

Tym razem, SA Co. oferuje tylko zwrot Priorytetową Pocztą Międzynarodową z oznaczeniami na krajowe adresy zwrotne. Wymaganiem wobec klienta jest uiszczenie zapłaty za wysyłkę oraz zamówienia zwrotne wysłane poza Stany Zjednoczone.