ZWROTY I WYMIANY FAQ

WYBIERZ JĘZYK

JAK MOGĘ WYSŁAĆ ZWROT?

Nie jesteś zadowolony ze swojego produktu SA? Zwróć go do nas w ciągu 30 dni, a otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Wykonaj następujące czynności:

Klienci z USA:

Skontaktuj się z SA na czacie na żywo lub telefonicznie, a my doradzimy, jak zwrócić produkt, jeśli potrzebujesz pomocy przy wymianie.

Proszę odesłać produkt do naszej siedziby: 1140 Holland Drive, Boca Raton FL 33487 Apartament 8, z notatką objaśniającą, co preferujesz (pełny zwrot lub wymiana) Międzynarodowe koszty transportu nie mogą być zwrócone.

JAKA JEST WASZA POLITYKA ZWROTU?

Możesz zwrócić swoje produkty w ciągu 30 dni od zakupu, by otrzymać pełny zwrot kosztów z wyłączeniem kosztów wysyłki. Przedmioty muszą być nienoszone i nadal mieć nienaruszone opakowanie. * Nie będziemy przetwarzać zwrotów za przedmioty bez nienaruszonego opakowania *

CZY JESTEM W STANIE DOKONAĆ WYMIANY?

W tej chwili jesteśmy w stanie wymienić produkt na inny o tej samej wartości.

ZWROTY I WYMIANY

BEZPROBLEMOWE ZWROTY

Towar w pełnej cenie może zostać zwrócony za pełny zwrot pieniędzy lub wymieniony w ciągu 30 dni od daty dostawy.

Towar z wyprzedaży można zwrócić w celu pełnego zwrotu pieniędzy lub wymiany w ciągu 30 dni od daty dostawy. Przyjmujemy zwroty tylko za przedmioty, które nie zostały noszone, zmienione lub umyte.

Po otrzymaniu zwróconego towaru SA Co. zastrzega sobie prawo do odmowy zwrotu pieniędzy, jeśli towar nie spełnia wymagań dotyczących zwrotu.

Opłaty za wysyłkę i obsługę zwróconego towaru nie podlegają zwrotowi, chyba że popełniliśmy błąd przy wysyłce.

W tej chwili firma SA oferuje tylko etykiety zwrotne USPS dla krajowych adresów zwrotnych. Klient jest zobowiązany do opłacania przesyłki przy zamówieniach powrotnych wysyłanych spoza Stanów Zjednoczonych.